Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
Poslednje vijesti
Ploskic-Mladen3
svjetski-sampioni
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 24.09.2019.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

“Sloga” stigla na dva mjesta!

U Prnjavoru, 30. aprila 2011.godine, u organizaciji  Karate kluba “Ipon” iz Prnjavora, održan je peti “VASKRŠNJO-ĐURĐEVDANSKI KUP I KUP NACIJA”.

Učešće na ovom karate takmičenju uzelo je 15 karate klubova iz Srbije, Federacije BH i Republike Srpske sa ukupnim brojem oko 350 takmičara.Takmičenje se odvijalo u disciplinama kate i kumite ekipno i pojedinačno za sve uzrasne kategorije.

Karatisti Karate kluba “Sloga-Hemofarm” Doboj učestvovali su na ovom takmičenju i ostvarili zapažene rezultate.

Sekretar kluba Tadić Bojan naglašava da je u isto vrijeme, kada se održavalo ovo takmičenje, veliki dio “Slogine” ekipe gostovao u Austriji, na karate takmičenju “EUROCUP 2011″, gdje su postignuti odlični rezultati.

“Ove činjenice potvrđuju snagu našeg kluba i da smo dovoljno jaki i organizovani da stignemo na dva takmičenja istovremeno”,  kaže Tadić i dodaje “posebno kada se uzmu u obzir ovako dobro postignuti rezultati”.

Medalje u Prnjavoru su osvojili:

- Dragičević Stefan, zlatna medalja u borbama pojedinačno

- Gavrić Aleksandar, zlatna medalja u borbama pojedinačno

- Nedić Milan, zlatna medalja u katama  i srebrena u borbama pojedinačno

- Spasojević Stefan, srebrena medalja u borbama pojedinačno

- Malinović Tijana, srebrena medalja u borbama pojedinačno

- Damjanović Valentina, bronzana medalja u katama pojedinačno

- Lukić Ognjen, bronzana medalja u katama pojedinačno

- Marković Igor, bronzana medalja u katama pojedinačno

Pored osvojenih medalja u pojedinačnoj kategoriji, karatisti Karate kluba “Sloga-Hemofarm” su osvojili i 7 medalja u ekipnom nastupu, od čega 2 zlatne, 3 srebrene i 2 bronzane medalje.

Nema komentarisanja.

HemofarmLogica
Modriča oil refinery
Brod rafinerija nafte
grb doboja