Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
Poslednje vijesti
Ploskic-Mladen3
svjetski-sampioni
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 25.02.2018.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

Pobjednički pehar karatistima “Sloge”!

Doboj,12.06.2011.

Juče je u Kozarskoj Dubici održan 19.VIDOVDANSKI KARATE KUP.

Karate klub “Sloga-Hemofarm” Doboj, postao je bogatiji za još jedan pehar, sobzirom da je proglašen za najuspješniji klub na ovom takmičenju.

Takmičari “Sloge” su osvojili ukupno 37 medalja u pojedinačnim i ekipnim kategorijama, 11 zlatnih, 13 srebrenih i 13 bronzanih.

Laskave titule najboljeg takmičara i takmičarke, 19. po redu “Vidovdanskog kupa”, pripale su Babić Radenku i Božić Miroslavki, takođe karatistima  Karate kluba “Sloga-Hemofarm” Doboj, koji su na ovom takmičenju osvojili po tri zlatne i jednu bronzanu medalju.

U pojedinačnim kategorijama medalje su osvojili:

- Božić Ina, zlatna-kate  01-00  (I nivo);

- Nedić Marina, zlatna-kate  01-00  (II nivo);

- Ristić Tijana, zlatna-kate  99-98  (II nivo);

- Božić Miroslavka, zlatna-kate  95-94  (apsolutna);

- Samardžić Anđela, srebrena-kate  01-00  (I nivo);

- Stojanović Katarina, srebrena-kate  01-00  (II nivo);

- Vidaković Anđela, srebrena-kate  99-98  (I nivo);

- Pupovac Danijela, srebrena-kate  99-98  (II nivo);

- Bradašević Nataša, srebrena-kate 99-98  (III nivo);

- Šešlak Anđela, srebrena-kate  97-96  (II nivo);

- Šućur Dajana, bronzana-kate  03-02  (I nivo);

- Malinović Tijana, bronzana-kate 99-98  (II nivo);

- Cetić Anđela, bronzana-kate  97-96  (II nivo);

- Janković Sanja, bronzana-kate  97-96  (III nivo);

- Dujković Danka, bronzana-kate  95-94  (apsolutna);

- Babić Radenko, bronzana-kate  95-94  (apsolutna);

- Katanić Nevena, zlatna-borbe  95-94  (-53 kg);

- Babić Radenko, zlatna-borbe  95-94  (apsolutna);

- Bradašević Nataša, srebrena-borbe  99-98  (-47 kg);

- Janković Sanja, srebrena-borbe  97-96  (-55 kg);

- Pupovac Danijela, bronzana-borbe  99-98  (-42 kg);

- Malinović Tijana, bronzana-borbe  99-98  (+47 kg);

- Šešlak Anđela, bronzana-borbe  97-96  (+55 kg);

- Dujković Danka, bronzana-borbe  95-94  (+58 kg);

- Božić Miroslavka, bronzana-borbe  95-94 (+58 kg);


U ekipnim kategorijama medalje su osvojili:

- Sloga-Hemofarm1: Nešković Teodora, Samardžić Anđela i Jovanović Mihajlo (mix), zlatna-kate;

- Sloga-Hemofarm2: Pupovac Danijela, Radeljić Sofija i Božić Ina, zlatna-kate:

- Sloga-Hemofarm3: Božić Miroslavka, Katanić Nevena i Dujković Danka, zlatna-kate;

- Sloga-Hemofarm4: Cetić Aleksandar,Nedić Marina i Stojanović Katarina (mix), srebrena-kate;

- Sloga-Hemofarm5: Ristić Tijana,Vidaković Anđela i Nešković Teodora, srebrena-kate;

- Sloga-Hemofarm6: Janković sanja,Šešlak Anđela i Pupovac Danijela, bronzana-kate;

- Sloga-Hemofarm7: Pupovac Danijela,Ristić Tijana i Radeljić Sofija, zlatna-borbe;

-Sloga-Hemofarm8: Božić Miroslavka,Katanić Nevena i Dujković Danka, zlatna-borbe;

- Sloga-Hemofarm9: Malinović Tijana,Bradašević Nataša i Vidaković Anđela, srebrena-borbe;

- Sloga-Hemofarm10: Janković Sanja i Šešlak Anđela, srebrena-borbe.

Nema komentarisanja.

HemofarmLogica
Modriča oil refinery
Brod rafinerija nafte
grb doboja