Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
Poslednje vijesti
  • POČETAK TRENINGA
  • RASPORED TRENINGA
  • UPIS NOVIH ČLANOVA
Ploskic-Mladen3
svjetski-sampioni
14045814_1244993548865623_7342825440107708085_n
HF logo 2018 god
KARATE KLUB ''SLOGA-HEMOFARM''DOBOJ, OD 19.05.2020.GODINE, NASTAVLJA RAD I TRENAŽNI PROCES SA SVIM GRUPAMA UZ PRIDRŽAVANJE MJERA ZAŠTITE. VIDIMO SE NA TRENINZIMA - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

Počela škola karatea!

22. septembra su počeli  treninzi za nove članove Karate kluba “Sloga-Hemofarm” Doboj, odnosno polaznike “Slogine” škole karatea.

Treninzi se održavaju dva puta sedmično i to: utorkom i četvrtkom sa početkom u 18,00 časova.

Bojan Tadić ,sekretar Karate kluba “Sloga-Hemofarm” Doboj ,kaže:” U klubu smo zadovoljni  brojem novoupisanih članova, odnosno polaznika naše škole karatea. Međutim, mjesta ima još, te je upis produžen do kraja septembra. Pozivamo zainteresovane da dođu u naš klub i pogledaju način našeg rada, naravno, bez ikakvih obaveza. Nama je sasvim jasno da su djeca nesigurna a roditelji često u nedomici koji je sport najbolji za njihovo dijete. Lično smatram, da je najbolje dijete dovesti da vidi kako to sve funkcioniše, kako se rade treninzi i u kakvom okruženju , odnosno da li mu se sve to sviđa.

Nakon što dijete , uz našu pomoć i pomoć roditelja, dobije sve neophodne informacije, treba samostalno da odluči da li da postane polaznik, u ovom slučaju naše škole karatea”.

Nema komentarisanja.

HF logo 2018 god
HF logo 2018 god
grb doboja
HF logo 2018 god