Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
svjetski-sampioni
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 25.02.2018.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

11 medalja sa Kupa RS!

U nedjelju, 04.novembra 2012.godine, u Palama je održan karate Kup Republike Srpske za kadete i juniore.

Na ovom takmičenju je učestvovalo dvadeset karate klubova iz Republike Srpske, a ukupno je nastupilo 210 takmičara.

Karatisti Karate kluba “Sloga-Hemofarm” Doboj su osvojili ukupno 11 medalja. Sve medalje su osvojene u borbama, od čega jedna u ekipnoj konkurenciji, a deset u pojedinačnim kategorijama. Dvije zlatne , tri srebrene i šest bronzanih medalja osvojenih na Kupu RS, sigurno predstavlja dobar rezultat za “Slogine” karatiste.

Prva mjesta u svojim kategorijama su osvojile Vujić Dajana i Delić Andrea i tako nastavile sa nizom odličnih rezultata. Potrebno je napomenuti da je Dajana osvojila zlato i na prošlogodišnjem Kupu RS.