Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
svjetski-sampioni
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 25.02.2018.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

Šućur Dajana prva u Mađarskoj!

08.12.2o12.godine u Mađarskoj (Segedin), održano je internacionalno karate takmičenje “6.Advent kup”.

Karate klub “Sloga-Hemofarm” Doboj je na ovom takmičenju nastupio sa tri takmičarke u pojedinačnim kategorijama. Osvojile su ukupno 4 medalje, od čega 1 zlatnu, 2 srebrene i 1 bronzanu.

Zlatom u katama se okitila Dajana Šućur, inače najmlađa karatistkinja ove tročlane ekipe. Sa ovom zlatnom medaljom, Dajana je nastavila sa nizom odličnih uspjeha.

Srebro u borbama i bronzu u katama osvojila je Nataša Bradašević i na taj način privela kraju veoma uspješnu godinu.

Srebrenu medalju u borbama je osvojila  i Andrea Delić, te kao i Bradaševićeva, obilježila 2012.godinu kao veoma uspješnu, kako na domaćim tako i na međunarodnim takmičenjima.