Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
svjetski-sampioni
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 25.02.2018.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

“Sloga” najbolja!

Karate klub “Sloga-Hemofarm” Doboj osvojio je prvo mjesto na “3.otvorenom prvenstvu Vojvodine”. Prvenstvo je održano juče,16.12.2012.godine, u Novom Sadu.

Karatisti “Sloge” su osvojili ukupno 26 medalja: 8 zlatnih, 9 srebrenih i 9 bronzanih.

“Veoma sam zadovoljan ostvarenim uspjehom na otvorenom karate prvenstvu Vojvodine. Svi naši takmičari su bili odlični, međutim ja bih posebno istakao najmlađe u timu, a to su braća-blizanci Marković Ivan i Igor.Oni su osvojili po dvije medalje u istim kategorijama. Ivan je bio prvi u katama i borbama, a Igor drugi, takođe u katama i borbama” izjavio je Milanović Vladislav, jedan od trenera”Sloge”.