Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
Poslednje vijesti
Ploskic-Mladen3
svjetski-sampioni
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 25.02.2018.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

Uspjeh u Prijedoru!

KK ”SLOGA” Doboj je uspiješno startovao u novoj takmičarskoj polusezoni pokazalo se i u subotu, 20.09.2014.god. na međunarodnom karate turniru i kupu nacija ”SHODAN KUP 2014” održanom u sportskoj dvorani ”MLADOST” u Prijedoru.

Na pet borilišta nastupilo je oko 350 takmičara iz 22 kluba iz Slovenije, Republike Srpske , Srbije i BiH.

Na navedenom takmičenju nastupio je Karate klub ”SLOGA” iz Doboja, sa takmičarima iz karate sekcija ’’Ozren’’ Petrovo, Osinja i Ljeskove vode a čiji su takmičari postigli izvanredne rezultate i u generalnom plasmanu klubova zauzeli 1 mjesto.


  1. Vajić Aleksandar – 2005 god. kate pojedinačno 1 nivo – 1 mjesto
  2. Lazarević Nenad  – 1998.1997 god. kate pojedinačno 2 nivo  – 1 mjesto
  3. Puljanović Vanja – 1998-1997 god. kate pojedinačno 1 nivo – 1 mjesto
  4. Nešković Teodora – 2000-1999 god. kate pojedinačno 2 nivo – 1 mjesto
  5. Bogdanović Srđan – 1998-1997 god. borbe pojedinačno -73 kg – 1 mjesto
  6. Puljanović Neven – 1998-1997 god. borbe pojedinačno – 63 kg- 1 mjesto
  7. Gojić Sara – 2002-2001 god. borbe pojedinačno -40 kg – 1 mjesto
  8. Samardzić Anđela – 2002-2001 god. borbe pojedinačno +40 kg – 1 mjesto
  9. Božić Miodrag – 1998-1997 god. kate pojedinačno 3 nivo – 2 mjesto
  10. Babić Ivana – 2006-2005 god. borbe pojedinačno +30 kg – 2 mjesto
  11. Trivunović Ana – 2005 god. kate pojedinačno 1 nivo – 2 mjesto
  12. Delić Andrea – borbe pojedinačno – 2 mjesto
  13. Kuzmanović Nikolina – 2002-2001 god. borbe pojedinačno -40 kg – 2 mjesto
  14. Gojić Sara – 2002-2001 god. kate pojedinačno 2 nivo – 2 mjesto
  15. Bogdanović Srđan – 1998-1997 god. kate pojedinačno – 3 mjesto
  16. Ćatić Ljiljana – kate pojedinačno – 3 mjesto
  17. Pantić Kristina – kate pojedinačno – 3 mjesto
  18. Dujković Danka – 1996 i st. Bez nivoa kate pojedinačno – 3 mjesto
  19. Tešić Mladen – 2002-2001 god. borbe pojedinačno -40 kg – 3 mjesto
  20. Kuzmanović Boris – 2002-2001 god. borbe pojedinačno – 40 kg – 3 mjesto
  21. Lazarević Nenad – 1998-1997 god. borbe pojedinačno +73 kg – 3 mjesto
  22. Aleksić Radovan – 2000-1999 god. borbe pojedinačno -50 kg – 3 mjesto
  23. Trivunović Dajana – 2002-2001 god. borbe pojedinačno – 40 kg – 3 mjesto
  24. Janković Sanja – 1996 i st.-borbe pojedinačno – 55 kg – 3 mjesto
  25. Dujković Danka – 1996 i st. borbe pojedinačno +60 kg – 3 mjesto


EKIPNO:

  1. Kate 2000-2999 M –(Aleksić Radovan, Nešković Teodora i Jovanović Mihajlo) – 1 mjesto
  2. Kate 1998-1997 M – (Puljanović Neven, Lazarević Nenad i Bogdanović Srđan) – 1 mjesto
  3. Borbe 1998-1997 Ž –(Ilić Nikolina, Ilić Anđela i Delić Andrea) – 1 mjesto
  4. Borbe 1998-1997 M – (Puljanović Neven, Lazarević Nenad i Bogdanović Srđan) – 1 mjesto
  5. Borbe 2002-2001 Ž – (Trivunović Dajana, Kuzmanović Nikolina, Gojić Sara, Samardzić

Anđela) – 1 mjesto

  1. Kate 2002-2001 M – (Jovanović Mihajlo, Samardzić Anđela i Vidaković Nikola) – 2 mjesto
  2. Kate 2006-2005 M – (Vajić Aleksandar, Trivunović Ana i Ćustić Andrej) – 3 mjesto
  3. Kate 2002-2001 Ž – (Kuzmanović Nikolina, Trivunović Dajana i Gojić Sara) – 2 mjesto
  4. Kate 1996 i st. Ž – (Janković Sanja, Dujković Danka i Božić M.) – 2 mjesto
  5. Kate 2006-2005 Ž – (Planinčević Jelena, Gojić Tina i Babić Ivana) – 3 mjesto
  6. Borbe 1996 i st. Ž – (Janković Sanja, Dujković Danka) – 2 mjesto
  7. Borbe 2002-2001 M – (Jovanović Mihajlo, Vidaković Nikola i Tešić Miladin) – 3 mjesto

Autor: Bojan Tadić

Dajte komentar

HemofarmLogica
Modriča oil refinery
Brod rafinerija nafte
grb doboja