Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
Poslednje vijesti
Ploskic-Mladen3
svjetski-sampioni
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 25.02.2018.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

УСПИЈЕХ “СЛОГЕ” НА РЕПУБЛИЧКОМ ПРВЕНСТВУ

На протеклом карате првенству за ниже узрасне категорије пионире и наде по WКФ правилима на којем је учествовало 23 клуба са око 300 такмичара, одржаном у Козарској Дубици, а у организацији КСРС и техничкој организацији Карате клуба ‘’Кнешпоље’’ К.Дубица, на којем  су наступили каратисти “Слоге” и освојили су нове медаље.

У серији добрих резултата и успјеха на почетку такмичарске сезоне, такмичари клуба наставили су са изванредним резултатима и на првенству РС, те су постигнути следећи резултати:

Златне медаље освојили су:

Цетић Александар – 1 мјесто у катама појединачно у конкуренцији м.нада (Првак РС)

Цетић Александар – 1 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији м.нада -50 кг (Првак РС)

Шућур Дајана – 1 мјесто у катама појединачно у конкуренцији ж.нада (Првак РС)

Јовановић Ана – 1 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији ж.нада +47 кг (Првак РС)

Билић Давид – 1 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији пионира -35 кг (Првак РС)

Екипа КК ‘’Слога’’Добој у саставу Шућур Дајана, Јовановић Ана и Тодоровић Божана освојила је 1 мјесто у борбама у конкуренцији ж.нада и постали прваци РС

Сребрене медаље освојили су:

Тодоровић Божана – 2 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији ж.нада +47 кг

Лукић Огњен – 2 мјесто у катама појединачно у конкуренцији м.нада

Јовановић Ана – 2 мјесто у катама појединачно у конкуренцији ж.нада

Екипа КК ‘’Слога’’ Добој у саставу Шућур Дајана, Јовановић Ана и Тодоровић Божана освојила је 2 мјесто у катама у конкуренцији ж.нада

Бронзане медаље освојили су:

Тодоровић Божана – 3 мјесто у катама појединачно у конкуренцији ж.нада

Бајкановић Павле – 3 мјесто у катама појединачно у конкуренцији м.нада

Екипа КК ‘’Слога’’ Добој у саставу Цетић Александар, Лукић Огњен И Бајкановић Павле освојила је 3 мјесто у катама у конкуренцији м.нада

Милановић Владислав, тренер добојских каратиста, рекао је да је свака медаља освојена на републичком првенству врло важна и да га радује што је Карате клуб “Слога-Хемофарм” Добој и ове године добио прваке РС и освојио велики број медаља на Првенству РС.

Аутор: Бабић Раденко