Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
Poslednje vijesti
Ploskic-Mladen3
svjetski-sampioni
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 25.02.2018.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

Успијех СЛОГЕ на Првенству РС

На јучерашњем карате првенству за кадете,јуниоре и млађе сениоре по WКФ правилима на којем је учествовало 25 клуба са око 220 такмичара, одржаном у Козарској Дубици, а у организацији КСРС и техничкој организацији Карате клуба ‘’Кнешпоље’’ К.Дубица, на којем  су наступили каратисти “Слоге” и освојили су нове медаље.

У серији добрих резултата и успјеха у току сезонесезоне, такмичари клуба наставили су са изванредним резултатима и на првенству РС, те су у генералном пласману као клуб заузели изванредно 2.мјесто а освајачи медаља су:

Златне медаље освојили су:

Делић Андреа – 1 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији јуниорки (Првак РС)

Брадашевић Наташа-1 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији јуниорки (Првак РС)

Малиновић Тијана-1 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији јуниорки (Првак РС)

Момчичевић Андреа-1 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији кадеткиња (Првак РС)

Недић Милан- 1 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији мл.сениора (Првак РС)

Екипа млађих сениора КК ‘’Слога’’Добој у саставу Недић Милан, Пуљановић Невен и Жигић Младен освојила је 1 мјесто у борбама и постали прваци РС

Екипа млађих сениорки КК ‘’Слога’’Добој у саставу Вујић Дајана, Илић Николина и Илић Анђела освојила је 1 мјесто у борбама и постали прваци РС

Сребрене медаље освојили су:

Илић Николина – 2 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији мл.сениорки

Бодирога Теодора – 2 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији кадеткиња

Жигић Младен – 2 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији мл.сениора

Пуљановић Невен – 2 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији мл.сениора

Лукић Сара – 2 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији јуниорки

Екипа јуниорки КК ‘’Слога’’ Добој у саставу Вујић Дијана, Малиновић Тијана, Делић Андреа и Брадашевић Наташа освојила је 2 мјесто у борбама у конкуренцији јуниорки

Екипа јуниорки КК ‘’Слога’’ Добој у саставу Малиновић Тијана, Лукић Сара и Брадашевић Наташа освојила је 2 мјесто у катама у конкуренцији јуниорки

Екипа кадеткиња КК ‘’Слога’’ Добој у саставу Славуљица Ружица, Пејић Магдалена, Момчичевић Андреа, Дамјановић Валентина и Жигић Мирјана освојила је 2 мјесто у борбама у конкуренцији кадеткиња

Бронзане медаље освојили су:

Илић Анђела – 3 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији мл.сениорки

Марушић Нина -3 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији кадеткиња

Дамјановић Валентина – 3 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији кадеткиња

Вујић Дајана – 3 мјесто у борбама појединачно у конкуренцији мл.сениорки

-Бошко Сушић, шеф стручног штаба као и помоћни тренери добојских каратиста Младен Плоскић и Бојан Благојевић који су предводили такмичаре на првенству,су рекли је да је свака медаља освојена на републичком првенству врло важна и да их радује што је Карате клуб “Слога-Хемофарм” Добој и ове године добио прваке РС и освојио велики број медаља на Првенству РС и заузео друго мјесто у укупном пласману клубова

Аутор: Бабицћ Р.