Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 25.02.2018.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

MEĐUNARODNI KARATE TURNIR u Zvorniku

-SEKCIJA RUDANKA OSTVARILA ZAPAŽEN REZULTAT-

Dana 01.11.2015.godine u Zvorniku održan je 1. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR u organizaciji Karate kluba ”SENSEI ” iz Zvornika. Na takmičenju je nastupilo oko 450 takmičara iz 23 karate kluba iz Republike Srpske, FBiH i Srbije.

KK ”Sloga” IZ Doboja  je na ovaj turnir uputila mladu ekipu iz sekcije Rudanka, koji su ostavili dobar utisak, te ostvarili zapažen rezlultat.

U ekipnim nastupima boje ”Sloge” branile su dvije ekipe u katama koje su

se plasirale u sam vrh, i to ženska juniorska ekipa u sastavu: Zečević Jelena, Ilić Dajana i Marjanović Marija je osvojila 1. mjesto i zlatnu medalju dok je muška pionirska ekipa u sastavu: Kovačević Darko, Bajić Stefan i Vasilić Bojan zauzela 2. mjesto i osvojila srebrenu medalju.