Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
Poslednje vijesti
Ploskic-Mladen3
svjetski-sampioni
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 24.09.2019.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

KADETI,JUNIORI i MLAĐI SENIORI NA PRIPREMAMA NA JAHORINI


Takmičarske selekcije kluba uzrasta kadeti i juniori i mlađi seniori otputovali su na trodnevne pripreme a koje će se održati na Jahorini. Na put priprema krenulo je 25 takmičara, zajedno sa šefom stručnog štaba Boškom Sušićem i pomoćnim trenerom  Mladenom Ploskićem a sve u svrhu što bolje pripreme za Prvenstvo RS za kadete,juniore i mlađe seniore, koje će se održati 15.05. u Doboju u organizaciji našeg kluba.

Dajte komentar

HemofarmLogica
Modriča oil refinery
Brod rafinerija nafte
grb doboja