Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
Poslednje vijesti
Ploskic-Mladen3
svjetski-sampioni
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 24.09.2019.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

IZBORNO PRVENSTVO BiH

U Bugojnu je dana 14.05.2016.godine, održano izborno prvenstvo BiH a na kojem je nastupilo 800 sportista iz 96 karate klubova iz cijele BiH. Ovo takmičenje je bilo izborno za sastav djecije reprezentacije BiH od 11-14 godina, a koja će nastupiti na Balkanskom prvenstvu u Beogradu od 27-29.05.2016.godine. Na navedenom takmičenju nastupilo je šest takmičara našeg kluba a najveći uspjeh je ostvario takmičar Cetić Aleksandar koji je u kategoriji dječaka 14 godina – 57 kg, osvojio drugo mjesto i srebrenu medlaju i automatski izborio status reprezentativca BiH i nastupiće na Balkanskom prvenstvu u sklopu reprezentacije BiH. ”Zadovoljan sam postignutim rezultatom i veliko mi je zadovoljstvo biti reprezentativac BiH i radujem se nastupu na Balkanskom prvenstvu i nadam se da ću osvojiti prvu medalju za klub na prvenstvu u WKF fderaciji” izjavio je Cetić.

Dajte komentar

HemofarmLogica
Modriča oil refinery
Brod rafinerija nafte
grb doboja