Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
Poslednje vijesti
Ploskic-Mladen3
svjetski-sampioni
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 25.02.2018.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

TROFEJ STARE PAZOVE 2018

U STAROJ PAZOVI, 12.03.2017. godine, održan je WKF turnir pod nazivom Međunarodni karate turnir ”TROFEJ STARE PAZOVE 2018”, na kojem je učestvovalo 350 sportista iz 20 klubova.

Turnir je organizovao Karate kluba ”FRONT’’ iz Stare Pazove a na ovom turniru nastupili takmičari kluba “Sloga-Hemofarm” Doboj I u izuzetno teškoj konkurenciji postigli izvanredan rezultat osvojivši 1.MJESTO U GENERALNOM PLASMANU po broju osvojenih medalja kako u pojedinačnoj tako i ekipnoj konkurenciji i pripao pehar za ukupnog pobjednika turnira.

OSVAJAČI MEDALJA SU:

  • Đurković David 1.mjesto borbe pojedinačno muške nade 2005 godište
  • Marušić Nikola 1.mjesto borbe pojedinačno juniori 2001 godište
  • Marušić Nina 2 mjesto borbe pojedinačno juniorke 2000 godište
  • Petrić Dejan 2. mjesto borbe pojedinačno juniori 2000 godište
  • Cetić Aleksandar 1.mjesto borbe pojedinačno 2002 godište
  • Stjepanović Dejana 3. mjsto borbe pojedinačno djevojke 2004 godište
  • Milovanović Miloš 3. mjesto borbe pojedinačno dječaci 2005 godište
  • Stevanović Mihailo 3. mjesto borbe pojedinačno dječaci 2005 godište
  • Prodanović Bojana 3.mjesto kate pojedinačno i 3. mjesto borbe pojedinačno
  • Bojinović Suzana 3. mjesto kate pojedinačno i 3.mjesto borbe pojedinačno
  • Bajić Ognjen 1mj borbe pojedinačno i 2.mj kate pojedinačno
  • Rodić Ivana 3. mjesto Borbe pojedinačno
  • Demonjić Bojana 3. mjesto borbe pojedinačno
  • Stanković Ivona 1.mjesto borbe pojedinačno
  • Petrović Danijel 2.mjesto kete pojedinačno
  • Đekić Dijana 3.mjesto kate pojedinačnp
  • borbe ekipno ekipa muške nade 1 mjesto
  • borbe ekipno ženske nade-3 mjesto

Treba istaći i da je šef stručnog štaba kluba Boško Sušić, proglašen za najuspješnijeg trenera na turniru i za to priznanje dobio pehar.

Treneri, koji je su predvodili 30 takmičara na pomenutom takmičenju je izuzetno zadovoljan postigutim rezultatima svojih takmičara kad se uzme u obzir veoma jaka konkurencija na pomenutom takmičenju.

Dajte komentar

HemofarmLogica
Modriča oil refinery
Brod rafinerija nafte
grb doboja