Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter, Gmail, MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
Poslednje vijesti
 • POČETAK TRENINGA
 • RASPORED TRENINGA
 • UPIS NOVIH ČLANOVA
Ploskic-Mladen3
svjetski-sampioni
14045814_1244993548865623_7342825440107708085_n
HF logo 2018 god
KARATE KLUB ''SLOGA-HEMOFARM''DOBOJ, OD 19.05.2020.GODINE, NASTAVLJA RAD I TRENAŽNI PROCES SA SVIM GRUPAMA UZ PRIDRŽAVANJE MJERA ZAŠTITE. VIDIMO SE NA TRENINZIMA - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

ODRŽAN 20.DOBOJ OPEN 2019


U tehničkoj organizaciji Karate kluba “SLOGA-HEMOFARM”’ Doboj, a pod pokroviteljstvom grada Doboja i generalnog sponzora kluba DOO Hemofarm’’Banja Luka, u nedelju je 10.11.2019.godine u dvorani Srednjoškolskog centra u Doboju, održan JUBILARNI 20.Međunarodni karate turnir ‘’DOBOJ OPEN 2019’’.

Takmičenje se odvijalo u katama pojedinačno i ekipno za sve uzrasne kategorije kao I borbama pojedinačno uz učešće  670 takmičara iz 60 karate klubova sa 800 karate disciplina iz Srbije, Austrije,Hrvatske, Slovenije i BiH.

 • Sve učesnike ispred domaćina Karate kluba ”Sloga-Hemofarm” i Grada Doboja, pozdravio je gradonačelnik Doboja,  gospodin Boris Jerinić .
 • 20.Međunarodni karate turnir ’’Doboj open 2019’’ svečano je proglasio otvorenim gospodin Saša Urošević, generalni direktor DOO ’’Hemofarm’’ Banja Luka.

OVOM PRILIKOM KARATE SAVEZ REPUBLIKE SRPSKE JE URUČIO:

 1. PLAKETU-Za izuzetan doprinos u razvoju karate sporta u Doboju i Republici Srpskoj-gradonačelniku grada Doboja g-dinu Borisu Jeriniću
 2. PLAKETU-Za izuzetan doprinos u razvoju karate sporta u Republici Srpskoj i 10 godina uspješne saradnje g-dinu Saši Uroševiću generalnom direktoru DOO ’’Hemofarm’’Banja Luka

OVOM PRILIKOM KARATE KLUB ’’SLOGA’’DOBOJ JE URUČIO:

 1. PLAKETU-Za izuzetan doprinos u razvoju Karate sporta u Doboju KARATE SAVEZU REPUBLIKE SRPSKE
 1. PLAKETU i PRIGODAN POKLON-za izuzetan doprinos u razvoju karate kluba Sloga Doboj i karate sporta u Doboju, dugogodišnjem treneru kluba g-dinu Vojislavu Bjegojeviću, koji ovom prilikom završava trenerski posao u našem klubu

Nakon završenog takmičenja saldirani su rezultati i proglašeni najuspješniji klubovi 20.MEĐUNARODNOG KARATE TURNIRA ‘’DOBOJ OPEN 2019’’  i dodjeljeni pehari, koje su ispred domaćina uručio predsjednik karate kluba ‘’Sloga-Hemofarm’’ g-din Nenad Paleksić.

Najuspješnijiniji klubovi na 20.Međunarodnom karate turniru

‘’DOBOJ OPEN 2019’’ su, a domaćin nije učestvovao u generalnom plasmanu:

 1. KARATE KLUB ‘’SINĐELIĆ’’BANJA LUKA
 2. KARATE KLUB ‘’TEŠANJ’’TEŠANJ
 3. KARATE KLUB ‘’BUŠIDO’’ BANJA LUKA

Takmičenje je proteklo u fer i korektnom nadmetanju bez i jednog incidenta u veoma dobroj organizaciji  KK “SLOGA-HEMOFARM” Doboj.

Dajte komentar

HF logo 2018 god
HF logo 2018 god
grb doboja
HF logo 2018 god