Razglasi o www.KarateKlub-Sloga.info - Facebook, Twitter,  Gmail,  MSN, MySpace, Yahoo... ili ubaci u favorite
Poslednje vijesti
Ploskic-Mladen3
svjetski-sampioni
Hemofarm Logica
KARATE KLUB “SLOGA-HEMOFARM” DOBOJ, VRŠI UPIS NOVIH ČLANOVA U ŠKOLU KARATEA.UPIS SE VRŠI U NOVOJ SALI, KOJA SE NALAZI U ULICI CARA DUŠANA (KOD TC ''SLAVULJICA), SVAKOG RADNOG DANA OD 18.00 do 21.00 ČASA I TRAJE DO 25.02.2018.GOD. Informacije na telefone 065/749-087. TRENIRAJTE SA NAMA I POSTANITE ŠAMPIONI !!!!!!! - Lajkujte naslov ispod ovog teksta i postanite članom naše Facebook stranice!

Rezultati regionalnog karate prvenstva BMSP!

U nedjelju, 10. aprila 2011.godine, u sportskoj dvorani OŠ “Vuk Stefanović Karadžić” u Doboju, održano je regionalno karate prvenstvo Birče, Majevice, Semberije i Posavine,  za mlađe i starije “pionire” i “nade”.


Domaćin takmičenja bio je Karate klub “Sloga-Hemofarm” Doboj, a takmičenje je otvorio dugogodišnji karate sudija i trener, Bjegojević Vojislav.


Delegat takmičenja, Tadić Bojan, koji se i ovaj put potrudio za vrhunsku organizaciju i normalan tok takmičenja, izrazio je zadovoljstvo što je takmičenje proteklo bez ikakvih problema. Tadić naglašava da ni jedan takmičar nije zadobio ozbiljne povrede i da nije bilo nikakvih prigovora na službena lica.

 

IZVJEŠTAJ SA TAKMIČENJA

Regionalno karate prvenstvo BSMP za mlađe i starije pionire i nade

u katama i borbama pojedinačno

KLUBOVI UČESNICI TAKMIČENJA

SLUŽBENA LICA NA TAKMIČENJU

-   Karate klub „Drina“ Zvornik

-   Karate klub „Miloš Delić“ Bratunac

-   Karate klub „Rudar“ Ugljevik

-   Karate klub „Šampion“ Modriča

-   KBS „Modriča“ Modriča

-   Karate klub „Panteri“ Bijeljina

-   Karate klub „Srpski Soko“ Bijeljina

-   Karate klub„Sloga-Hemofarm“Doboj


-   Tadić Bojan-delegat

-   Bjegojević Vojislav-sudija

-   Vujić Dragan-sudija

-   Vitor Sretko-sudija

-   Lakić Snježana-sudija

-   Božanović Zoran-sudija

-   Petrović Jelena-sudija


REZULTATI TAKMIČENJA PO DISCIPLINAMA


KATE POJEDINAČNO

Ž- 2003-2002 godište  I nivo

Ž- 2003-2002 godište  II nivo

1. Đokić Sara – Drina

2.Tomić Anđela – KBS Modriča

3.Lazić Sandra – KBS Modriča

4.Jović Sandra – KBS Modriča

5.Božić Viktorija – KBS Modriča

1.Kostić Antonija – Šampion

2.Vasiljević Kiara – KBS Modriča

3.Cvjetković Tamara  – KBS Modriča

4.Ristić Olivera – KBS Modriča

5.Grašarević Vanja – KBS Modriča

6.Grašarević Saška – KBS Modriča


Ž-2001-2000 godište I nivo

Ž-2001-2000 godište II nivo

1.Matičić Nikolina – Drina

2.Milanović Magdalena – Sloga

3.Đurić Nevena – Sloga

4.Damjanović Valentina – Sloga

5.Đokić Jelena – Sloga

6.Kurešević Jovana – KBS Modirča


1.Bodiroga Teodora – Sloga

2.Gužvić Anastasija – Panteri

3.Stojanović Katarina – Sloga

4.Slavuljica Ružica – Sloga

5.Ristić Jelena – KBS Modriča

6.Marušić Nina – Sloga

7.Jugović Nataša – Sloga

8.Žigić Mirjana – Sloga


Ž-1998-1999 godište II nivo

Ž-1998-1999 godište III nivo

1.Mitrović Milana – Sloga

2.Ristić Tijana – Sloga

3.Pejić Mirjam – Sloga

4.Malinović Tijana – Sloga

5.Maljenović Dajana – Sloga

6.Mihajlović Maja – Sloga

7.Trišić Željana – M.Delić

1.Šešlak Nataša – Sloga

2.Bradašević Nataša – Sloga

3.Delić Andrea – Sloga

4.Žarić Kristina – KBS Modriča


 

M-2003-2002 godište I nivo

M-2003-2002 godište II nivo

1.Cvijetić Nemanja – Panteri

2.Lukić Stefan – KBS Modriča

3.Lazić Dušan – Panteri

4.Jovičević Nikola – KBS Modriča

5.Marković Branimir – KBS Modriča

6.Marković Vladimir – KBS Modriča

7.Žunić Boris – Sloga

8.Mijenčević Nemanja – KBS Modriča

1.Ćatić Đorđe – S.Soko

2.Bišanović Aldin – Panteri

3.Mitrović Dragan – Panteri

4.Cetić Aleksandar – Sloga

5.Miličević Mikica – KBS Modriča

6.Vidić Luka – Sloga

7.Jovanović Srđan – Šampion

8.Bujinović Jovan – Panteri

 

M-2001-2000 godište I nivo

M-2001-2000 godište II nivo

1.Božić Milenko – Drina

2.Blagojević Nikola – Sloga

3.Krdžalić Nebojša – Sloga

4.Tomić Nikola – Drina

5.Nikolić Nikola – Sloga

6.Stojić Luka – KBS Modriča

7.Đukić Ognjen – Sloga

8.Mićić Stefan – KBS Modriča


1.Stojanović Luka – S.Soko

2.Vasić Vaso – Rudar

3.Andrić Marko – Drina

4.Marković Marko – Sloga

5.Marušić Nikola – Sloga

6.Jović Kristijan – Sloga

7.Živanović Đorđe – M.Delić

8.Trišić Nemanja – M.Delić


M-2001-2000 godište III nivo


1.Vuković Luka – S.Soko

2.Popović Dejan – KBS Modriča

3.Aleković Nebojša – KBS Modriča


M-1999-1998 godište I nivo

M-1999-1998 godište II nivo

1.Vasilić Nikola – Sloga

2.Okilj Aleksandar – Panteri

3.Đokić Mladen – Sloga

4.Radišković Vladimir – Sloga

1.Marković Viktor – Sloga

2.Milanović David – Sloga

3.Tanasijević Luka – M.Delić

4.Erić Luka – Drina

5.Pavlović Nemanja – Sloga

6.Čakarević Vjekoslav – Sloga

7.Milošević Milenko – Drina

8.Milošević Bane – Drina

M-1999-1998 godište III nivo


1.Malbašić Mićo – S.Soko

2.Božić Miodrag – Sloga

3.Mišić Milan – Sloga

4.Simikić Siniša – Rudar

5.Tomić Nebojša – Rudar

6.Todorović Mile – Rudar

7.Jakovljević Mario – KBS Modriča

8.Popović Slađan – Šampion


BORBE POJEDINAČNO

Ž-2002 godište    -37 kg

1. Kostić Antonija – Šampion


Ž-2001 godište    -34 kg

Ž-2001 godište    -39 kg

1.Matić Magdalena – M.Delić

2.Žigić Mirjana – Sloga

1.Milanović Magdalena – Sloga


Ž-2000 godište    -40 kg

1. Mićić Jovana – M.Delić


Ž-1998 godište    -45 kg

Ž-1998 godište    -50 kg

1.Šešlak Nataša – Sloga

2.Bradašević Nataša – Sloga

3.Ristić Tijana – Sloga

4.Mitrović Milana – Sloga

1.Delić Andrea – Sloga

2.Malinović Tijana – Sloga

3.Trišić Željana – M.Delić

4.Tomić Katarina – Drina

Ž-1998 godište    +50 kg


1.Žarić Kristina – KBS Modriča



M-2003 godište    -32 kg

M-2003 godište    +37 kg

1.Bujinović Jovan – Panteri

1.Jovanović Srđan – Šampion


M-2002 godište    -34 kg

M-2002 godište    +39 kg

1.Pantić Stevo – Panteri

2.Ivković Aleksandar – Panteri

1.Živković Branko – Panteri


M-2001 godište    -36 kg

M-2001 godište    +41 kg

1.Trišić Nemanja – M.Delić

1.Nedić Saša – Panteri


M-2000 godište    -40 kg

M-2000 godište    -45 kg

1.Andrić Marko – Drina

2.Ćirković Petar – M.Delić

3.Živanović Đorđe – M.Delić

1.Stević Milan – M.Delić


M-1999 godište    -45 kg

M-1999 godište    +50 kg

1.Erić Luka – Drina

2.Tanasijević Luka – M.Delić

3.Pavlović Nemanja – Sloga

1.Marković Viktor – Sloga


M-1998 godište    -50 kg

M-1998 godište    -55 kg

1.Stojković Siniša – Drina

2.Stojanović Goran – M.Delić

3.Tomić Nebojša – Rudar

4.Mišić Milan – Sloga

1.Božić Miodrag – Sloga

M-1998 godište    +55 kg
1.Đurić Đorđe – Rudar


Delegat takmičenja

Tadić Bojan

Doboj,10.04.2011.godine

Dajte komentar

HemofarmLogica
Modriča oil refinery
Brod rafinerija nafte
grb doboja